مجموعه بازرگانی سیفکو شما را به خرید بهترین محصولات مسواک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

۲ ویژگی مهم برای خرید مسواک خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات یک مسواک خوب و ایده آل
9

آیا میدانید ۲ ویژگی مهم برای انتخاب و خرید انواع مسواک خوب کدام است؟ آیا میدانید با خرید یک مسواک خوب و درجه یک میتوانید زیبایی و سلامت دندان هایتان را برای همیشه تضمین کنید؟
بدون تردید مسواک زدن صحیح دندان ها میتواند از پوسیدگی و آسیب پذیری دندانها جلوگیری نماید. مهمتر از مسواک زدن دندان، مارک و ویژگی مسواک است که میتواند در این امر مهم تأثیرگذار باشد! زیرا اگر از مسواکی نامرغوب و بی کیفیت در این زمینه استفاده شود، نه تنها به تمیزی بهتر دندان ها کمکی نمیکند، بلکه در کمال تعجب اثری معکوس از خود برجای میگذارد! مسواک و خمیر دندان هر دو در این امر میتوانند مؤثر باشند ولی عمدتا نقش مسواک ها کمی پر رنگ تر از خمیر دندان ها است؛ شاید به این علت که مسواک ها وظیفه برس کشیدن را بر عهده دارند و در واقع کار اصلی تمیزی دندان ها را انجام میدهند.

مشخصات یک مسواک خوب و ایده آل

برای آنکه مسواک خوب و مناسبی را خریداری نمایید لازم است به ۲ نکته مهم در این رابطه توجه نمایید:

  1. به پرزهای مسواک دقت کنید که ژولیده و درهم و برهم نباشد! زیرا جزء اصلی از یک مسواک همین پرزها هستند که اگر از الیاف مناسبی تولید نشده باشند، نه تنها به تمیزی دندانها کمکی نمیکند، بلکه از روی مواد و جرم های خوراکی سر خورده و نتیجه معکوسی از خود برجای خواهد گذاشت!
  2. سعی کنید حتی الامکان از مسواک های دارای جنس نرم بهره ببرید، زیرا این نوع از مسواک ها سازگاری بهتری با دندان ها داشته و علاوه بر آن به بافت دندان ها نیز آسیبی وارد نمیسازد.
مسعود سیفی فتح آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بازرگانی سیفکو شما را به خرید بهترین محصولات مسواک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید