مجموعه بازرگانی سیفکو شما را به خرید بهترین محصولات مسواک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

۳ ویژگی برای خرید یک مسواک خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی برای انتخاب یک مسواک خوب
7

آیا میدانید ۳ وِیژگی مهم در انتخاب و خرید یک مسواک خوب کدام است؟ برای خرید یک مسواک مرغوب و درجه یک باید چه نکاتی را در نظر داشت؟ آیا مسواک های خوب الزاما باید گران باشند؟
خرید یک مسواک خوب میتواند تأثیر مهمی در سلامت دندان های هر فرد داشته باشد. دندانپزشکان، مسواک را مهمتر از خمیر دندان برای تمیزی و نظافت میدانند و همواره اشخاص مختلف را برای خرید یک مسواک خوب و درجه یک دعوت می نمایند. مسواک ها دارای جنس سخت یا زبر، متوسط و نرم هستند که هر فرد با توجه به نوع دندان های خود و یا توصیه پزشک، به خرید و انتخاب یک مورد بسنده میکند. همه مسواک ها از یک رشته تشکیل یافته اند که مانند یک برس برای تمیزی بین دندان ها استفاده میگردند، دسته مسواک نیز نباید نه زیاد بلند باشد و نه خیلی کوتاه، بلکه باید به راحتی در دست جا بگیرد تا مسواک زدن را به عملی دوست داشتنی تبدیل نماید نه کاری سخت و غیر قابل تحمل!

ویژگی مسواک خوب

نکاتی برای انتخاب یک مسواک خوب

برای انتخاب و خرید یک مسواک خوب بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشید:

  1. مسواک باید حتما از رشته نایلونی تشکیل شده باشد و ترجیحا از جنس نرم و متوسط انتخاب گردد تا به دندان ها آسیب نرساند، مگر اینکه بر طبق توصیه پزشک باشد.
  2. دقت داشته باشید که اندازه قسمت بالایی مسواک، یعنی سر مسواک، به اندازه دهان هر فرد انتخاب گردد، یعنی نه زیاد کوچک باشد و نه خیلی بزرگ. فقط مسواک مخصوص کودکان باید دارای ابعادی کوچکتر باشند.
  3. بهتر است به سراغ مسواک های نرمی بروید که انتهای هر رشته نایلونی آن پخ شده و یا گرد باشد. زیرا این مسواک ها قدرت پاک کنندگی بسیار خوبی دارند.

منبع: www.irancosmetic.net

مسعود سیفی فتح آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بازرگانی سیفکو شما را به خرید بهترین محصولات مسواک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید